Quick Links Kit (1.0.3) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Action
sv: Åtgärd

en: Reset
sv: Återställ

en: Label
sv: Etikett

en: Manage
sv: Hantera

en: Custom
sv: Anpassad

en: Thumbnail
sv: Miniatyr

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Apply
sv: Applicera

en: Add Link
sv: Lägg till länk

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
