Quick Links Kit (1.0.4) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Action
cs: Akce

en: Link
cs: Odkaz

en: Label
cs: Popisek

en: Icon
cs: Ikona

en: Manage
cs: Správa

en: Block
cs: Blok

en: Custom
cs: Vlastní

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Add Link
cs: Přidat odkaz

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
