Quick Links Kit (1.0.4) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Action
id: Tindakan

en: Link
id: Tautan

en: Icon
id: Ikon

en: Manage
id: Kelola

en: Block
id: Blok

en: Custom
id: Tersuai

en: Thumbnail
id: Miniatur

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Apply
id: Terapkan

en: Add Link
id: Tambah tautan

en: Asc
id: Urutan turun
