Quick Links Kit (1.0.4) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Action
te: చర్య

en: Link
te: లింకు

en: Label
te: లేబుల్

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: Apply
te: ఆపాదించు
