Quick Links Kit (1.0.5) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Reset
cy: Ailosod

en: Link
cy: Dolen

en: Block
cy: Bloc

en: Custom
cy: Addasu

en: Thumbnail
cy: Disgrifiad Cryno

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio
