Quick Links Kit (1.0.5) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Action
hr: Akcija

en: Reset
hr: Poništi

en: Link
hr: Poveznica

en: Label
hr: Oznaka

en: Icon
hr: Ikona

en: Manage
hr: Upravljaj

en: Block
hr: Blok

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
