Quick Links Kit (1.0.5) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Action
hy: Գործողություն

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Link
hy: Հղում

en: Label
hy: Պիտակ

en: Manage
hy: Կառավարում

en: Block
hy: Բլոկ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
