Quick Links Kit (1.0.5) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Link
nn: Lenke

en: Label
nn: Etikett

en: Block
nn: Blokk

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk
