Quick Links Kit (1.0.5) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Action
sq: Veprimi

en: Reset
sq: Rifillo

en: Link
sq: Lidhje

en: Block
sq: Bllokuar

en: Custom
sq: E personalizuar
