Quick Links Kit (1.0.5) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Action
sr: Акција

en: Label
sr: Ознака

en: Icon
sr: Икона

en: Manage
sr: Управљај

en: Block
sr: Блок

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Sort by
sr: Сортирај по
