Quick Links Kit (1.0.5) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Action
ta: செயல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Link
ta: சுட்டி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: Manage
ta: நிர்வகிக்கவும்

en: Block
ta: பெட்டி

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Add Link
ta: இணைப்பு சேர்க்க
