Quick Links Kit (1.0.6) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Action
it: Azione

en: Reset
it: Ripristina

en: Label
it: Etichetta

en: Icon
it: Icona

en: Manage
it: Gestisci

en: Block
it: Blocco

en: Thumbnail
it: Miniatura

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Apply
it: Applica

en: Add Link
it: Aggiungi link

en: Master
it: Principale
