Quick Links Kit (1.0.6) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Action
jv: Aksi

en: Reset
jv: Baléknā

en: Link
jv: Tautan

en: Label
jv: Judul

en: Icon
jv: Ikon

en: Block
jv: Blok

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Asc
jv: Urut Maju
