Quick Links Kit (1.0.6) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Action
km: អំពើ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Link
km: តំណ

en: Label
km: ស្លាក

en: Block
km: ប្លុក
