Quick Links Kit (1.0.6) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Action
sk: Akcia

en: Link
sk: Odkaz

en: Label
sk: Označenie

en: Icon
sk: Ikona

en: Manage
sk: Spravovať

en: Block
sk: Blok

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Asc
sk: Vzostupne
