Quick Links Kit (1.0.6) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Action
tr: Eylem

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Link
tr: Bağlantı

en: Label
tr: Etiket

en: Icon
tr: Simge

en: Manage
tr: Yönetim

en: Block
tr: Blok

en: Thumbnail
tr: Küçük görsel

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: Add Link
tr: Bağlantı Ekle

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
