Quick Links Kit (1.0.6) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Action
hu: Művelet

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Label
hu: Címke

en: Icon
hu: Ikon

en: Manage
hu: Kezelés

en: Block
hu: Blokk

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Add Link
hu: Hivatkozás hozzáadása

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
