Quick Links Kit (1.0.6) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Action
is: Aðgerð

en: Reset
is: Endursetja

en: Link
is: Hlekkur

en: Label
is: Merking

en: Icon
is: Táknmynd

en: Manage
is: Stjórnun

en: Block
is: Blokk

en: Thumbnail
is: Smámynd

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja
