Quick Links Kit (1.0.6) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Action
kk: Әрекет

en: Reset
kk: Ысыру

en: Link
kk: Сілтеме

en: Label
kk: Атауы

en: Block
kk: Блок
