Quick Links Kit (1.0.6) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Action
uk: Дія

en: Reset
uk: Скинути

en: Link
uk: Посилання

en: Label
uk: Мітка

en: Icon
uk: Іконка

en: Manage
uk: Керування

en: Block
uk: Блок

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Apply
uk: Застосувати

en: Add Link
uk: Додати посилання

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
