Quick Links Kit (1.0.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Action
ur: ایکشن

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Link
ur: ربط

en: Label
ur: عنوان

en: Icon
ur: آئیکن

en: Block
ur: بلاک

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
