Quick Links Kit (2.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Link
fr: Lien

en: Label
fr: Libellé

en: Icon
fr: Icône

en: Manage
fr: Gérer

en: Block
fr: Bloc

en: Thumbnail
fr: Vignette

en: Sort by
fr: Trier par

en: Apply
fr: Appliquer

en: Add Link
fr: Ajouter un lien

en: Master
fr: Principal
