Quick Links Kit (2.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Thumbnail
kn: ತಂಬ್‌ನೈಲ್‌

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
