Quick Links Kit (2.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Action
ro: Acțiune

en: Reset
ro: Resetează

en: Link
ro: Legătură

en: Label
ro: Etichetă

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Manage
ro: Administrați

en: Block
ro: Bloc

en: Thumbnail
ro: Miniatură

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: Add Link
ro: Adaugă legătură

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
