Quick Links Kit (2.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Action
ps: چار

en: Link
ps: تړونی

en: Manage
ps: سمبالونه

en: Block
ps: غونډ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Add Link
ps: تړونی زیاتول
