Quick Node Clone (8.x-1.12) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: View
nl: Weergeven

en: Fields
nl: Velden

en: Clone
nl: Dupliceren

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Field Name
nl: Veldnaam

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Entity Types
nl: Entiteitstypes

en: Bundle Name
nl: Bundelnaam

en: Exclude list
nl: Lijst met uitsluitingen

en: Quickly clone a node with regular fields.
nl: Snel inhoud met gewone velden dupliceren.

en: @type %title (clone) has been created.
nl: @type %title (duplicaat) is aangemaakt.

en: The cloned post could not be saved.
nl: Het duplicaat kon niet worden opgeslagen.

en: @type: added %title (clone).
nl: @type: toegevoegd %title (duplicaat).

en: Quick Node Clone Settings
nl: Quick Node Clone-instellingen

en: Administer Quick Node Clone Settings
nl: Quick Node Clone-instellingen beheren

en: Quick Node Clone Setting
nl: Quick Node Clone-instelling

en: Text to prepend to title
nl: Tekst die aan de titel vooraf gaat

en: %type: clone content
nl: %type: dupliceer inhoud

en: Quick Node Paragraph Clone Setting
nl: Quick Node Paragraph Clone-instelling

en: Quick Node Clone settings
nl: Quick Node Clone-instellingen

en: Exclusion list
nl: Uitsluitingslijst

en: Fields for @bundle_name
nl: Velden voor @bundle_name

en: No content types selected
nl: Geen inhoudtypen geselecteerd

en: New Clone:
nl: Nieuw duplicaat:
