Quick Node Clone (8.x-1.13) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: View
be: Праглядзець

en: Node
be: Вузел

en: Fields
be: Палі

en: Text to display
be: Паказваць тэкст

en: Entity type
be: Тып сутнасці
