Quick Node Clone (8.x-1.13) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: View
cs: Zobrazit

en: Node
cs: Uzly

en: Fields
cs: Pole

en: Clone
cs: Klonovat

en: Text to display
cs: Text který se zobrazí

en: Entity type
cs: Typ entity
