Quick Node Clone (8.x-1.13) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: View
et: Kuva

en: Node
et: Postitus

en: Fields
et: Väljad

en: Clone
et: Klooni

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: Entity type
et: Olemi tüüp
