Quick Node Clone (8.x-1.13) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: View
he: צפיה

en: Node
he: פריט תוכן

en: Fields
he: שדות

en: Clone
he: שכפול

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: Entity type
he: סוג ישות
