Quick Node Clone (8.x-1.13) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: View
id: Lihat

en: Fields
id: Bidang isian

en: Clone
id: Kloning

en: Text to display
id: Teks untuk ditampilkan

en: Entity type
id: Jenis Entity
