Quick Node Clone (8.x-1.13) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: View
oc: Veire

en: Node
oc: Nosèl

en: Fields
oc: Camps

en: Clone
oc: Clonar

en: Text to display
oc: Tèxte d'afichar

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat
