Quick Node Clone (8.x-1.13) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: View
pl: Widok

en: Node
pl: Węzeł

en: Fields
pl: Pola

en: Clone
pl: Klonuj

en: Paragraph
pl: Akapit

en: Text to display
pl: Tekst do wyświetlenia

en: Entity type
pl: Typ encji
