Quick Node Clone (8.x-1.14) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: View
hr: Pregled

en: Fields
hr: Polja

en: Clone
hr: Kloniraj

en: Text to display
hr: Tekst koji će se prikazati

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta
