Quick Node Clone (8.x-1.14) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: View
hu: Megtekintés

en: Node
hu: Tartalom

en: Fields
hu: Mezők

en: Clone
hu: Klónozás

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: Field Name
hu: Mező neve

en: Text to display
hu: Megjelenítendő szöveg

en: Entity type
hu: Entitástípus
