Quick Node Clone (8.x-1.14) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: View
uk: Перегляд

en: Node
uk: Матеріал

en: Fields
uk: Поля

en: Clone
uk: Клонувати

en: Paragraph
uk: Абзац

en: Field Name
uk: Ім'я поля

en: Text to display
uk: Текст для показу

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Entity Types
uk: Типи сутностей
