Quick Node Clone (8.x-1.15) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: View
ar: عرض

en: Node
ar: العقدة

en: Fields
ar: الحقول

en: Clone
ar: استنساخ

en: Entity type
ar: نوع الكيان
