Quick Node Clone (8.x-1.15) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: View
es: Ver

en: Node
es: Nodo

en: Fields
es: Campos

en: Clone
es: Clonar

en: Paragraph
es: Párrafo

en: Field Name
es: Nombre de campo

en: Text to display
es: Texto para mostrar

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Entity Types
es: Tipos de entidad
