Quick Node Clone (8.x-1.15) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: View
eu: Bista

en: Node
eu: Nodoa

en: Fields
eu: Eremuak

en: Clone
eu: Klonatu

en: Text to display
eu: Begiztatzeko textua

en: Entity type
eu: Entitate mota
