Quick Node Clone (8.x-1.15) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: View
fi: Näytä

en: Fields
fi: Kentät

en: Clone
fi: Kloonaa

en: Text to display
fi: Näytettävä teksti

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi
