Quick Node Clone (8.x-1.15) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: View
sk: Zobraziť

en: Node
sk: Uzol

en: Fields
sk: Polia

en: Clone
sk: Klonovať

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: Entity type
sk: Typ entity
