Quick Node Clone (8.x-1.16) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: View
el: Προβολή

en: Node
el: Κόμβος

en: Fields
el: Πεδία

en: Clone
el: Αντιγραφή

en: Text to display
el: Κείμενο που θα εμφανίζεται

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας
