Quick Node Clone (8.x-1.16) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: View
it: Visualizza

en: Node
it: Nodo

en: Fields
it: Campi

en: Clone
it: Clona

en: Paragraph
it: Paragrafo

en: Text to display
it: Testo da visualizzare

en: Entity type
it: Tipo di entità
