Quick Node Clone (8.x-1.17) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: View
gl: Ver

en: Node
gl: Nodo

en: Fields
gl: Campos

en: Clone
gl: Clonar

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: Text to display
gl: Texto a amosar

en: Entity type
gl: Tipo de entidade
