Quick Node Clone (8.x-1.18) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: View
ja: ビュー

en: Node
ja: ノード

en: Fields
ja: フィールド

en: Clone
ja: 複製

en: Field Name
ja: フィールド名

en: Text to display
ja: 表示するテキスト

en: Entity type
ja: エンティティタイプ
