Quick Node Clone (8.x-1.18) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: View
ro: Afișează

en: Node
ro: Nod

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Clone
ro: Clonare

en: Text to display
ro: Text ce trebuie afișsat

en: Entity type
ro: Tip de entitate
