Quick Node Clone (8.x-1.18) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: View
ru: Просмотр

en: Node
ru: Материал

en: Fields
ru: Поля

en: Clone
ru: Клонировать

en: Paragraph
ru: Параграф

en: Field Name
ru: Название поля

en: Text to display
ru: Текст для показа

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Entity Types
ru: Типы сущностей
