Quick Node Clone (8.x-1.18) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: View
sv: Visa

en: Node
sv: Nod

en: Fields
sv: Fält

en: Clone
sv: Klona

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: Text to display
sv: Text att visa

en: Entity type
sv: Objektstyp
