Quick Node Clone (8.x-1.20) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Node
lt: Mazgas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Entity type
lt: Entity tipas
