Quick Node Clone (8.x-1.21) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: View
lv: Skatīt

en: Node
lv: Mezgls

en: Published
lv: Publicēts

en: Fields
lv: Lauki

en: Clone
lv: Klonēt

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: Entity type
lv: Entītijas veids
